fbpx

Pos Cihazı veya Nakit Parayla Temas Olmadan, Uzaktan Ödeme Alabileceğiniz PayALL’un Avantajları!

Okuma Süresi: 3 dakika

 

Kurumsal Başvuru Formu

Tahsilatın kolay ve temassız yolu PayALL’un avantajlı dünyasıyla tanışmak için hemen başvuru yapın!

PayALL’un müşterileri için günün ihtiyacına yönelik hizmetleri başladı. Hiçbir altyapıya gerek duymadan tek tıkla ödeme alıp, ertesi gün alınan ödemelerin hesaba geçtiği “Ertesi Gün Hesapta” yayında! 

Birçok sektörde meslek gruplarının ödeme işlerini kolaylaştıracak PayALL, ilk olarak virüs salgını sebebi ile uzaktan ödeme sistemine geçmek isteyen sağlık ve gıda perakendecilerini cezbediyor. Link ile ödeme ihtiyaçlarını “Ertesi Gün Hesapta” ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek diğer meslek grupları ise serbest meslek sahipleri ve kobiler…

PayALL’un Avantajlı Dünyası ile Tanışın!

PayALL üye iş yerlerine birçok avantaj sağlıyor. Sağladığı en büyük avantajlardan biri uzaktan ödeme sistemi ile gerçekleştirilen tahsilatların ertesi gün hesapta olması. Üye iş yerleri ister web ister mobil uygulama üzerinden uzaktan ödemelerini PayALL Güvenli Ödeme Linki ile tek tık ile alıyorlar ve ödemeleri ertesi gün hesaplarına yansıyor.  PayALL üye iş yeri olmak için herhangi bir başvuru ve kurulum ücreti olmadığı gibi uzaktan ödeme alabilmek için kurulum veya entegrasyona da ihtiyaç duyulmuyor. Avantajlarından biri de ödeme başına %1,29’dan başlayan komisyonlarla ile hızlı ve güvenilir bir tahsilat süreci yaşatmak.

 

PayALL ile uzaktan ödeme alarak tahsilatlarınızı dijitalleştirirken diğer finansal iş süreçlerinizi de Digital Planet ile dijitalleştirebilirsiniz. Avantajlı e-Dönüşüm hizmetleri, tahsilat çözümleri ve banka iş birlikleri için Digital Planet’i ziyaret edebilirsiniz.

PayALL’un Uzaktan Ödeme Yöntemi ile Salgına Karşı Önlemlerinizi Artırın!

Dünya Koronavirüs ile mücadeleye devam ederken, Uluslararası Ödemeler Bankası ‘Bank of International Settlements (BIS)’ tarafından yayınlanan rapora göre, Koronavirüs nakit paraların aksine ATM ve POS cihazları üzerinden daha çok yayılıyor. Rapor sonucundan da görüleceği gibi Koronavirüs salgını ile tüm dünyada ödeme alışkanlıkları değişiyor. Banknot, kredi kartı ya da pos cihazını hiç kullanmadan tüm ödemeleri dijital olarak yapacağımız bir döneme giriyoruz.

PayALL, Koronavirüs salgını riskine karşı sosyal mesafeyi koruyacak uzaktan ödeme sistemi hizmetini başlatarak; hem meslek gruplarının hem de tüketicilerin sağlıklı alışveriş deneyimi yaşamasını sağlıyor. Salgından etkilenen sektörlere dijitalleşerek virüsten korunma avantajı sunan PayALL; özellikle süpermarketler, pastaneler, fırınlar, eczaneler, kasaplar ve manavlar gibi sağlık ve gıda perakendecilerine uzaktan ödeme kolaylığı sağlıyor. Ödeme alınacak müşteriye SMS veya e-Mail ile iletilen “güvenli ödeme linki” ile müşteriler tek tıkla, uzaktan, temassız, güvenli ve sağlıklı şekilde ödeme gerçekleşirken; hem iş yerleri hem de müşteriler nakit para ve pos cihazı temasından kaçınmış oluyorlar.

PayALL, 2000 yılından beri geliştirdiği yeni teknolojilerle iş dünyasına inovatif çözümler üreten ve Türkiye’deki e-Dönüşüm sürecine öncülük eden Digital Planet’in mobil ödeme dünyasındaki markası olarak 2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 

Yeni nesil tahsilat ve ödeme platformu olarak “Ödemenin Özgür Yolu” prensibiyle ortaya çıkan; PayALL ertesigunhesapta.com ile PayALL üye iş yerlerine, PayALL Cüzdan uygulaması ise son kullanıcılara hizmet vermektedir. Aracıları ortadan kaldırarak, ödeme ve tahsilatları özgürleştiren PayALL; kart bilgilerinin güvenliğini, ödeme sistemleri güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS uyumlu sistem altyapısı ile sağlamaktadır.

Uzaktan tahsilat işlemlerinizi PayALL avantajlarıyla gerçekleştirmek için hemen başvurun! 

Tahsilatlarınızın ve işlerinizin Koronavirüs salgınından etkilenmemesi için formu doldurun, 24 saat içinde uzaktan tahsilatın keyfini çıkarın.

PayALL hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Digital Planet hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!