fbpx

PayALL ile Uzaktan Aldığınız Tahsilatlar Artık Ertesi Gün Hesapta!

Okuma Süresi: 3 dakika

Kurumsal Başvuru Formu

Tahsilatın kolay ve temassız yolu PayALL’un avantajlı dünyasıyla tanışmak için hemen başvuru yapın!

Yeni nesil ödeme ve tahsilat platformu olan PayALL’un işletmelere özel tahsilat alma servisi “Ertesi Gün Hesapta” yayında! PayALL sistemini kullanarak ödeme alan işletme veya firma sahiplerinin* tüm tahsilatları, bu sistem ile ertesi gün hesaplarına yansıyor!

Üye iş yerlerine ertesigunhesapta.com üzerinden hizmet vermeye başlayan PayALL sayesinde mesafeler ödeme almanıza engel değil.

Yeni nesil ödeme ve tahsilat platformu olan PayALL’un işletmelere özel tahsilat alma servisi “Ertesi Gün Hesapta” yayında! PayALL sistemini kullanarak ödeme alan işletme veya firma sahiplerinin* tüm tahsilatları, bu sistem ile ertesi gün hesaplarına yansıyor!

Üye iş yerlerine ertesigunhesapta.com üzerinden hizmet vermeye başlayan PayALL sayesinde mesafeler ödeme almanıza engel değil.

Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak!

Salgın süreci neredeyse hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyor çünkü her birimiz dijital dünya sayesinde nelerin mümkün olduğunu deneyimliyoruz. Daha doğrusu; nelerin eski düzeninde yürümesine gerek kalmadan hallolabileceğine şahit oluyoruz da diyebiliriz. En başta iş dünyası daha önce hiç karşılaşılmamış durumları deneyimliyor.

 

PayALL İş Yeri

Hemen başvuru yapın, ekibimiz sizinle iletişime geçsin. 24 saat içerisinde online tahsilatın keyfini çıkarın…

 

Deloitte Danışmanlık ekibi tarafından hazırlanan “Küresel Covid-19 salgınının Türkiye’de Farklı Kategorilere Etkileri Raporu”na göre; tüm dünyayı etkisi altında alan, sosyal ve ekonomik hayatı durma noktasına getiren Kovid-19 salgını, dünyada ve Türkiye’de yaşam tarzını, iş yapış şekillerini ve alışkanlıkları ciddi oranda değiştirdi ve değiştirmeye devam ediyor.

Salgın Türkiye’de uzaktan eğitim ve çalışma, ulusal market zincirleri, sağlıklı ürünler ve hobi sitelerinin etkileşimlerini artırırken, özel sağlık kurumları, hava yolu şirketleri ve konaklama şirketlerini ise olumsuz yönde etkiliyor.

PayALL Bu Yeni Düzene Nasıl Uyum Sağladı?

Değişen dünyada herkesin evinden birçok ihtiyacını giderdiği bu dönemde, PayALL olarak ödeme yapma ve ödeme alma sistemlerimizi bu yeni düzene göre uyarladık. Salgından en çok etkilenen ve bu süreçte temasın ciddi oranda arttığı başta eczane, market, fırın gibi gıda ve sağlık perakendecileri olmak üzere küçük ve orta ölçekli tüm işletmelerde uzaktan ödeme alma ihtiyacı doğdu.  İşte tam da bu ihtiyaçtan yola çıkarak tasarlanan PayALL; hiçbir teknolojik alt yapıya ihtiyaç duymadan, tek tıkla ve uzaktan ödeme alınabilen bir sistemolarak geliştirildi. 

Kullanımı oldukça kolay olan arayüzü sayesinde web veya mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla ödeme alabilirsiniz. Ödeme alacağınız tarafa SMS veya e-Mail ile iletilen “güvenli ödeme linki” ile müşterileriniz tek tıkla, uzaktan, temassız ve güvenli şekilde ödeme yapabilir. Üstelik sisteme dahil olmak için başvuru ve kurulum ücreti ödemeniz de gerekmiyor. Piyasa oranlarının çok daha altında, %1.29’dan başlayan komisyon oranı ile hızlı ve güvenilir şekilde tahsilatlarınızı tamamlayabilirsiniz.

PayALL Hakkında

PayALL, 2000 yılından beri Türkiye’ deki e-Dönüşüm sürecine öncülük eden Digital Planet’in mobil ödeme ve tahsilat dünyasındaki markası olarak 2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

PayALL ile ödeme alarak, yeni teknolojilerle iş dünyasına 20 yıldır inovatif çözümler üreten bir Ar-Ge şirketi olan Digital Planet’in avantajlı ekosisteminden de faydalanabilirsiniz. Tahsilatlarınızı elektronik ortama taşımışken faturalarınızı da elektronik ortamda düzenlemek isterseniz Digital Planet e-Fatura uygulaması ile tüm fatura oluşturma ve iletme süreçleri çok daha kolay olacaktır. 

Tahsilatlarınızın ertesi gün hesabınıza yansıyabilmesi için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Ekibimiz sizinle iletişime geçecek. Böylelikle 24 saat içerisinde uzaktan ödeme almaya başlayabileceksiniz.

*Sadece bazı riskli sektörlerde yer alan işletmeler için valör/vade uygulanmaktadır.

PayALL hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Digital Planet hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Deloitte Danışmanlık tarafından hazırlanan rapor için tıklayın!