fbpx

Kimler Ertesi Gün Hesapta Kullanıcısı Olabilir?

Okuma Süresi: 2 dakika

Kurumsal Başvuru Formu

Tahsilatın kolay ve temassız yolu PayALL’un avantajlı dünyasıyla tanışmak için hemen başvuru yapın!

Uzaktan ödeme almaya en çok ihtiyaç duyulan bu dönemde; üye iş yerleri için kolay ve güvenli bir ara yüze sahip olan ödeme alma platformu “Ertesi Gün Hesapta” artık yayında! Hemen başvurup işlemlerini tamamlayan üye iş yerlerinin bugün gerçekleştireceği tahsilatlar ertesi gün hesaplarında!

Birçok farklı sektörde artık sadece marka ve ürün olarak tutunmak çok zor. Şirketler, rekabetle başa çıkabilmek için müşterilerine birçok konuda kolaylık sağlayacak hizmet alternatifi arayışına girdiler. Bu alternatiflerden biri olan uzaktan ödeme sistemi de tüketicilerin ödeme aşamasını tamamlamaları açısından önemli bir yere sahip.

Ayrıca içinde bulunduğumuz virüs salgını sebebiyle bazı işletmeler ekonomik açıdan sarsılsa da bazı işletmeler ise bu durumu birkaç yenilikte bulunarak fırsata çevirdiler. Ödeme sürecinde uzaktan tahsilat sistemini kullanarak müşterilerini POS cihazı ve para ile temastan uzak tutan işletmeler, son dönemde tüketiciler tarafından daha çok tercih edilmeye başladı. İşte tam noktada link ile ödeme almanın gerekliliği, geniş bir yelpazede neredeyse her sektörün tahsilat ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte olduğu için daha net hissediliyor.

PayALL ile Uzaktan Ödeme Alan Kullanıcılar Kazanıyor!

Ertesi gün hesapta kullanıcılarının yer aldığı sektörlerin başında sağlık ve gıda perakendecileri geliyor. Özellikle virüs salgınından dolayı evlere paket servis sistemine geçen bakkal, market, fırın ve kasap gibi işletmeler müşterilerine POS cihazı ve nakit para kullandırtmadan, temassız ve uzaktan ödeme almaya ihtiyaç duyuyor. Böylece gelen siparişi titizlikle hazırlayan ve müşterisine ulaştıran işletme; aynı titizlikle müşterisine tek bir link göndererek ödeme alabiliyor. İşletmeler, uzaktan ödeme alarak sadece virüsten korunmanın en önemli yolu olan teması ortadan kaldırarak, sosyal mesafeyi de korumuş oluyor.

Sadece paket servis hizmeti veren işletmeler değil, evden çalışma sistemi ile işlerini yürüten kişilerin de tercihi, “Ertesi Gün Hesapta”. Serbest meslek sahibi olan birçok kişi, ödeme almanın hem kolay hem de güvenli yolu olan PayALL’u tercih ediyor.Online hizmet veren bir diyetisyen, avukat ya da sosyal medya danışmanı düşünelim. Ödeme alabilmek için danışanını bir sürü zorlu süreçten geçirmesi gerekecek. Ödemenin hesabına yansıyabilmesi için danışanın bir banka uygulaması kullanması gerekecek, ya da danışanın ödemeyi ATM üzerinden yapması gerekecek. Ancak, PayALL ile danışanına herhangi bir uygulama indirtmeden, attığı tek bir link ile ödemeyi alabilecek.

Özetle; PayALL sayesinde ödeme sürecinde müşteri memnuniyetini kazanmak oldukça mümkün.

Uzaktan ödeme alan diğer grupta ise ise küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler var. Bunlar arasında; toptancılar, tüccarlar, üretim ve dağıtım yapan firmalar yer alıyor.

Şu ana kadar yazılım firmaları, elektronik eşya satıcıları, sağlık ve gıda perakendecileri (eczaneler, marketler, kasaplar, manavlar) başta olmak üzere birçok firma başvuru ve kurulum ücreti olmayan, %1,29’dan başlayan komisyonlar ile hızlı tahsilat yapabilmek için “Ertesi Gün Hesapta”yı tercih etti.

Uzaktan Ödeme Almaya Başlamak İçin Hemen Başvurun!

Hangi sektörde olursanız olun PayALL ile hiçbir teknolojik altyapıya ihtiyaç duymadan, tek tıkla tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hemen üye olun, tahsilatlarınız ertesi gün hesabınıza gelsin.

PayALL hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!