fbpx

‘Ertesi Gün Hesapta’ ile Digital Planet’in Güçlü ve Avantajlı Ekosisteminden Faydalanabilirsiniz!

Okuma Süresi: 2 dakika

Kurumsal Başvuru Formu

Tahsilatın kolay ve temassız yolu PayALL’un avantajlı dünyasıyla tanışmak için hemen başvuru yapın!

Son günlerde e-Ticaret sektörünün büyüme oranları da göz önünde bulundurulduğunda online ödeme almanın önemi bir kez daha gücünü ispatladı. Durum böyle olunca işletme/firma sahipleri ödeme alma süreçlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmak adına ödeme alma süreçlerini online ortama taşımaya başladı.

Peki, uzaktan ödeme almak için iş birliği içerisinde olacağınız firmanın sunduğu imkânlar nasıl olmalı? Uzaktan ödeme almaya başlamadan önce tercih edeceğiniz firmayı sunduğu avantajlar, altyapı veya banka iş birlikleri gibi konularda detaylıca araştırmanız gerekiyor. Üye iş yerlerinin güvenli ve pratik şekilde ödeme almalarını sağlayan Ertesi Gün Hesapta uygulaması bu noktada birçok avantajı da beraberinde getiriyor. (Diğer tüm avantajları öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.) Bu avantajlardan en önemlileri arasında Digital Planet’in güçlü ekosistemi öne çıkıyor.

Digital Planet Kimdir?

2000 yılından beri yeni teknolojilerle iş dünyasına, KOBİ’lere yenilikçi çözümler üreten bir Ar-Ge şirketi olan Digital Planet, 25.000’in üzerinde büyük, orta, küçük ve mikro ölçekli müşterisine ve 350’nin üzerinde iş ortağına hizmet veriyor. Aynı zamanda 20 yıllık sektör tecrübesi ile güçlü bir ekosisteme sahip…

Digital Planet Ekosisteminin Avantajları Nelerdir?

Müşterilerinizden link ile uzaktan ödeme almak için güçlü bir ekosisteme sahip firma ile çalışmanız gerekir çünkü güçlü ekosistem demek; kapsamlı banka iş birlikleri, güvenilir tahsilat çözümü, sektör deneyimi veya referans portföyü gibi birçok avantaj demek…

Peki, Ertesi Gün Hesapta ile ödeme aldığınızda Digital Planet ekosistemi ne gibi avantajlar sunuyor?

  • Digital Planet’in 20 yıllık sektör tecrübesi ve 25.000’nin üzerinde geniş müşteri portföyü mevcut.
  • e-Dönüşüm sektöründe öncü olarak, oturmuş bir marka bilinirliğine ve güvenilirliğe sahip.
  • Sektör tecrübesinin yanı sıra bankalarla uzun yıllara dayanan iş birlikleri var.
  • Ertesi Gün Hesapta üye iş yerleri çoğaldıkça havuz sistemi ile en avantajlı banka komisyonlarından üye iş yerlerini faydalandırıyor.
  • Tahsilat sonrasında tek tıkla oluşturarak müşterileriniz iletebileceğiniz, uygulama ile entegre e-Arşiv Fatura hizmetini avantajlı fiyatlarla sunuyor.
  • Ayrıca firmaların finans kuruluşları ile aynı platformda buluşmalarını ve taleplerine karşılık en uygun teklifleri almalarını sağlayan ParanTez Finansal Çözümler Platformu’nu da üye iş yerlerine sunuyor.

Kısacası Digital Planet ekosistemi sayesinde; tahsilatlarınızın ertesi gün hesapta olmasını sağlayan link ile ödeme alma sistemini üye iş yerlerimiz için çok daha avantajlı hale getiriyoruz. Bu avantajlı dünyanın bir parçası olmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki başvuru formumuzu doldurmak! Sonrasında ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve 24 saat içerisinde online ödeme almaya başlayabileceksiniz. Öncesinde “Ertesi Gün Hesapta” hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayın!