fbpx

Sanal POS

Okuma Süresi: 2 dakika

Kurumsal Başvuru Formu

Tahsilatın kolay ve temassız yolu PayALL’un avantajlı dünyasıyla tanışmak için hemen başvuru yapın!

Pandemi süreciyle birlikte dijitalleşmeye dönüş hızlandı ve hayatımızın her alanında inovasyon temel bir ihtiyaç haline geldi. Bununla birlikte, perakende satıcılar ve mağazalar arasında daha güvenli ve istikrarlı bir çevrim içi ödeme alma yöntemine duyulan ihtiyaç da arttı.

Çevrim içi satıcılar ve alıcılar, Sanal POS adı verilen online çözümü son zamanlarda daha fazla kullanmaya başladı. Sanal POS‘u mağazalarda kullanılan fiziksel pos makinelerinin online sistemde hayat bulmuş hali olarak düşünebiliriz. Bu hizmet, ödeme kaynaklarını büyük ölçüde genişletmekte ve ödeme sürecini hızlandırmasının yanı sıra kullanıcılara güvenli alışveriş imkanı da sunar.

Bugün (birçoğumuzun halihazırda deneyimlediği gibi), çevrim içi alışveriş yaparken yapmamız gereken tek şey sepete ürün eklemek ve sonra Sanal POS‘a yönlendirilmektir. Satın almayı tamamlamak için kredi kartı bilgilerimizi 3D secure ile güvenli bir şekilde girerek işlemimizi hızlıca gerçekleştirebiliriz.

Sanal POS ile işlem yapmak işte bu kadar kolay!

Sanal POS Nerelerde Kullanılır?

Sanal POS, online olarak alışveriş yapılacak her platformda kullanılabilir. Örneğin, e-Ticaret sitesi açmak ve ürünlerinizi bu kanal üzerinden pazarlamak istiyorsanız, sitenize Sanal POS entegre etmeniz gerekebilir. Hıza ve güvenliğe öncelik veren müşterilerinize kapıda ödeme yerine Sanal POS ile keyifli bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

Sanal POS’un Avantajları Nelerdir?

  • Kullanıcılarına hızlı, PCI-DSS sertifikalı ve güvenli ödeme altyapısı sağlar.

SSL sertifikası ve fraud güvenlik önlemleri sayesinde, online mağazası bulunan şirketler internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir.

  • Rekabet gücünü artırarak, satış avantajı sağlar.

Online platformlarda satış yapan şirketler, daha fazla kitleye hitap etme imkanına sahip olurlar. Bu durum, satış miktarının katlanarak artmasını sağlar.

  • 7 / 24 Ödeme imkanı verir.

Sanal POS ile işlemlerin tamamı online olarak gerçekleşir. Bu yüzden, belirli bir çalışma saati sınırlaması bulunmaz. Bu sayede şirketler, tüm ödemeleri internet bulunan her yerden hızlı ve güvenli bir şekilde tahsil edebilir.

  • Takip ve raporlama imkanı sağlar.

İşlem detaylarının ve satış istatistiklerinin kolaylıkla raporlanmasını ve takip edilmesini sağlamaktadır.

Neden PayALL Sanal POS?

  • Temassız ve güvenli !
  • Başvuru ve kurulum ücretsiz !
  • Sektör fark etmeksizin, hiçbir teknolojik altyapıya gerek duymadan tek tıkla ödeme alma imkanı !
  •  %1,29’dan başlayan komisyon oranları !
  • Tek tek bankalarla anlaşma yapmak yerine sadece PayALL ile anlaşma yapın tek bir sözleşme ve entegrasyonla ödeme almaya başlayın !

Sanal POS Güvenli mi?

Sanal POS sistemini kullanan siteler, güvenliklerini korumak amacıyla SSL sertifikası alarak site üzerindeki verileri şifrelemektedir. Bu sayede, ödeme yaparken kredi kartı bilgilerini giren kullanıcıların bu bilgileri SSL aracılığı ile şifrelenerek bankaya iletilmektedir. Böylelikle verilere ulaşılabilme imkanı minimuma inmektedir. Dolayısıyla Sanal POS kullanmanın bir kredi kart kullanımından daha fazla riski bulunmadığı için Sanal POS sistemlerinin güvenli olduğundan bahsetmek mümkün.

PayALL Sanal POS Nasıl Alınır?

PayALL Sanal POS için hemen kurumsal başvuru formunu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

24 saat içinde online tahsilatın keyfini yaşayın!